26x velká sedací souprava

ID inzerce: LDP 0-000-007

Co byste měli vědět?

Asi jedna z největších sedacích souprav určená do velkometrážních bytů a obývacích pokojů. Velmi vhodné do místností vlastního kinosálu apod. 367 centimetrů šířka, přes 190 centimetrů délka a 37 centimetrů výška sedáku. Opravdu monstrózní sedací souprava určena přímo k pohodlnému a stylovému lenošení a válení. Sedací souprava je řešena víceúčelově, což je viditelné u obrázku ve fotogalerii B-2, kde chybí středové opěrky a jsou nahrazeny jakýmsi odkládacím prostorem. Každopádně přesné rozměry délky sedací soupravy a možností variant včetně možné mechanizace jsme neobdrželi. Avšak v případě zájmového listu, výrobce veškeré informace k sedací soupravě doloží. 26 souprav se vejde do jednoho kontejneru o velikosti 40´. Tento produkt si můžete nezávazně zarezervovat.

U této obchodní nabídky je garance dostupnosti 5 kalendářních dnů, ode dne zveřejnění nabídky na našich webových stránkách. Po uplynulé době je zapotřebí ověřit dostupnost obchodní nabídky.

Rychlý přehled

Datum vložení inzerce: 29. 9. 2016

ID inzerce: LDP 0-000-007

Popis produktu: 26x velká sedací souprava

Počet potenciálních zájemců: 0

Počet odběratelů tohoto produktu: 0

Zadávající: Neveřejné

Země původu: Německo

Kvalita produktu: A - velmi vysoká kvalita

Dokumentace k produktu: Ano + záruka a servis

Fotodokumentace: Ano

Počet kusů: 26

Minimální množství prodeje: Vše

Průměrná cena za 1 kus/set: 457,69 €

Cena produktu: 11.900,00 € + 5% provize EveryOne (595,00 €)

Celkem 12.495,00 €

Podmínky prodeje: LOI - zájmový list, průkaznost bonity

Země odběru: Severní Německo

Doporučení EveryOne: Doporučujeme licitovat o ceně s uzavřenou smlouvou o odběru více produktů.

Typ EveryOne: Takto velké sedací soupravy jsou vhodné pro velkometrážní kluby, bary a podobná zařízení místo boxů. Přeci jen existuje málo barů, kde si klienti mohou lehnout. Podle nás by se jednalo o jeden z nejvyhledávanějších music barů v ČR. Avšak i hotely a jiná zařízení mohou tyto sedací soupravy využít, kde se nemusí jednat o čistý prodej nábytku, ale o ideální nástroj obchodního záměru.

Online rezervace produktu

Zarezervujte sinezávazně tento produkt a získejte podrobnější informace. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem, případně telefonicky.

Nenalezli jste, co jste hledali? Mějte přehled... Zajistěte si Vámi zvolený odběr novinek

Buďte mezi prvními, kdo na e-mail obdrží nové, Vámi zvolené investiční příležitosti, bez jakýchkoli závazků. Stačí si jen vybrat, zaškrtnout a odeslat.