40x sedací souprava + spací taburety

ID inzerce: LDP 0-000-006

Co byste měli vědět?

Sedací souprava s taburetem nahrazující výsuvnou spodní část sedací soupravy je důmyslným řešením nahrazující starší mechanismy víceúčelových sedacích souprav určené pro spaní. Není nám jasné ukotvení spacího taburetu k sedací soupravě, aby se ve spánku taburet neodděloval od sedací soupravy, avšak výrobce tento detail určitě vyřešil. Tato sedací souprava je vhodná do obývacích pokojů o minimální velikosti 20 metrů čtverečních, s usazením na roh místnosti, nebo s umístěním do prostoru místnosti o minimální velikosti obývacího pokoje 36 metrů čtverečních. Výrobcem neudává přesné rozměry sedací soupravy a taburetu, ale při vážném zájmu bude informace výrobcem doložena. 40 setů sedacích souprav je prodáváno ve formě nadprodukce výroby nejmenované Německé společnosti. Všechny sety se vejdou do jednoho kontejneru 40´. Nezapomeňte si tento produkt nezávazně zarezervovat, nabídka je časově omezená.

U této obchodní nabídky je garance dostupnosti 5 kalendářních dnů, ode dne zveřejnění nabídky na našich webových stránkách. Po uplynulé době je zapotřebí ověřit dostupnost obchodní nabídky.

Rychlý přehled

Datum vložení inzerce: 28. 9. 2016

ID inzerce: LDP 0-000-006

Popis produktu: 40x sedací souprava +

Počet potenciálních zájemců: 0

Počet odběratelů tohoto produktu: 0

Zadávající: Neveřejné

Země původu: Německo

Kvalita produktu: A - velmi vysoká kvalita

Dokumentace k produktu: Ano + záruka a servis

Fotodokumentace: Ano

Počet kusů: 40

Minimální množství prodeje: Vše

Průměrná cena za 1 kus/set: 342,50 €

Cena produktu: 13.700,00 € + 5% provize EveryOne (685,00 €)

Celkem 14.385,00 €

Podmínky prodeje: LOI - zájmový list, průkaznost bonity

Země odběru: Německo

Doporučení EveryOne: Doporučujeme licitovat o ceně

Typ EveryOne: Velmi zajímavý produkt, který svojim designem je schopen oslovit nemalou klientelu. Stanovení ceny s 30% rabatem je reálné.

Fotogalerie: 40x sedací souprava +

Online rezervace produktu

Zarezervujte si nezávazně tento produkt a získejte podrobnější informace. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem, případně telefonicky.

Nenalezli jste, co jste hledali? Mějte přehled... Zajistěte si Vámi zvolený odběr novinek

Buďte mezi prvními, kdo na e-mail obdrží nové, Vámi zvolené investiční příležitosti, bez jakýchkoli závazků. Stačí si jen vybrat, zaškrtnout a odeslat.