50x Nábytek pro děti

ID inzerce: LDP 0-000-005

Co byste měli vědět?

Sami z praxe víme, že dětské pokoje potřebují neustálé úpravy, podle momentálního rozpoložení a zájmů dítěte. Dítě by chtělo vždy vše a poté co konkrétní věc má, jeho zájem pohasne. Na základě správné výchovy rodiče vybavují dětské pokoje dle animovaných hrdinů, a samozřejmě dle vlastní peněženky. Každý ví, že změna dětského pokoje probíhá: před narozením dítěte, ve 2-3 roku dítěte, v pátém až sedmém roku dítěte, a následně při desátém až dvanáctém roku dítěte. Důležitá je však cena nábytku, která ne vždy tyto proměny umožňuje. Vše dotváří  počet dětí v rodině, včetně rozdílného pohlaví. Asi nejzásadnější je cena, protože dospělý člověk kupuje nábytek ne na 1-3 roky, ale minimálně na 5 a více let. Proto si myslíme, že cena za tento produkt je o 2/3 nadhodnocená a je potřeba licitovat o výrazné slevě. Samotní výrobci vědí, že jejich produkty nejsou tak prodejné, jako jiný druh nábytku a čím více je nábytek flexibilnější na věkové hranice dětí, tím snáze se prodává.

A proto byste před nákupem tohoto produktu měli zvážit skutečnost prodejnosti za dnes nastavenou cenu. Pokud i přesto je tento produkt sám o sobě zajímavý, neváhejte si produkt nezávazně zarezervovat.

Veškeré písmo a polepy jsou činěny kvalitní 3D optikou.

U této obchodní nabídky je garance dostupnosti 5 kalendářních dnů, ode dne zveřejnění nabídky na našich webových stránkách. Po uplynulé době je zapotřebí ověřit dostupnost obchodní nabídky.

Rychlý přehled

Datum vložení inzerce: 24. 8. 2016

ID inzerce: LDP 0-000-005

Popis produktu: 50x Nábytek pro děti

Počet potenciálních zájemců: 0

Počet odběratelů tohoto produktu: 0

Zadávající: Neveřejné

Země původu: Evropa

Kvalita produktu: A - velmi vysoká kvalita

Dokumentace k produktu: Ano + záruka a servis

Fotodokumentace: Ano

Počet kusů: 50

Minimální množství prodeje: Vše

Průměrná cena za 1 kus/set: 376,60 €

Cena produktu: 18.830,00 € + 5% provize EveryOne (941,50 €)

Celkem 19.771,50 €

Podmínky prodeje: LOI - zájmový list, průkaznost bonity

Země odběru: Evropa

Doporučení EveryOne: Doporučujeme licitovat o výrazné slevě, i za cenu vyššího odběru. Doporučujeme tento produkt zakoupit jako doplněk jiného nábytkářského produktu.

Typ EveryOne: Nevhodné pro samostatný prodej díky omezené klientele, velice vhodné jako doplněk jiného prodávaného nábytku. Cena je potřeba snížit minimálně o 50%, aby byl zajímavý zisk.

Online rezervace produktu

Zarezervujte si nezávazně tento produkt a získejte podrobnější informace. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem, případně telefonicky.

Nenalezli jste, co jste hledali? Mějte přehled... Zajistěte si Vámi zvolený odběr novinek

Buďte mezi prvními, kdo na e-mail obdrží nové, Vámi zvolené investiční příležitosti, bez jakýchkoli závazků. Stačí si jen vybrat, zaškrtnout a odeslat.