EveryOne kariéra

Kariéra ve společnosti EveryOne

Díky nemalým aktivitám naší společnosti nabízíme pracovní příležitosti v různých oborech na stávající i budoucí pozice připravovaných projektů. Abychom Vás mohli přijmout, je potřeba se o nás něco dozvědět. Tím nejlépe zjistíte čím se zabýváme a jaké projekty připravujeme.

Pokud Vás naše činnost zaujala, tak nahrajte vlastní video, ve kterém nás požádejte o Vámi navrhovanou pracovní pozici. Zároveň nám sdělte Vaší aktuální situaci a Vaše představy o budoucím zaměstnání. Veškeré požadavky na nás, včetně Vaší letmé historie (praxe), nahrajte na server YouTube.com jako neveřejné video a nám prostřednictvím formuláře (níže) odešlete pouhý odkaz.

Tým EveryOne

Koho hledáme?

Nehledáme partnery, kteří jsou motivováni pouze finančním ziskem za dobře odvedenou práci. Hledáme takové partnery, které pohání jejich vlastní kreativita, chuť a flexibilita. My nejsme zaměřeni pouze na přítomnost, ale na budoucnost, a proto nabízíme jednu jedinou jistotu, a tou je Vaše budoucnost s velmi kvalitním zaměstnáním, příjmem a svobodomyslným prostředím. Proto i podle Vašich schopností Vás dosadíme na konkrétní pozice.

V případě nepřijetí Vaší žádosti o pracovní pozici, budete informováni. Následně video můžete smazat.