Naše publikace

Podnikatel Vs. Podvodník

aneb

Učíme se ve škole i v životě všemu, jak sami nejlépe umíme.

Nevíme pro koho co, ke komu, k čemu a proč z důvodů, které sami neznáme,...

...ale víme, že se učíme dobře

Anotace

ISBN: 978-80-260-9020-5

Proč zrovna Podnikatel Vs. Podvodník?

A proč ne?

Abyste pochopili, proč bychom měli zrovna jednání podvodníka přirovnávat k obchodní nauce. K osobě na druhé straně zákona, tedy na negativní straně společenské šablony. Důvodů může být spousta, ale jeden z těch důležitých je samotná podstata a vědomí, že profesionální podvodník je pro naši věc tou nejideálnější učební pomůckou, protože podvodník působí a vytváří své aktivity v prostředí, které obhospodařují lidé, tedy ve shodném prostředí jako je obchod a s tím související činnosti. Co je potřebné dodat, tak profesionální podvodník je nejlepším psychologem, nejlepším řečníkem, nejlepším ovlivňovatelem, nejlepším obchodníkem, nejlepším stratégem, nejlepším umělcem (hercem), nejlepším logikem, nejlepším na Světě v dotažení celého podvodu do konce. Je prostě ve všem TOP. Jenže vědomosti podvodníka jsou na mnohem větší úrovni než vědomosti obchodníka, protože ví něco víc, uvědomuje si, že je něco víc a jeho úhel pohledu na konkrétní věc je naprosto jednoznačný, takže si je absolutně jistý tím, co si může dovolit, protože již předem ví, jak to celé dopadne...

A věřte, že obchodní vztahy jsou jen třešničkou na dortu celé knihy. Kniha je průvodcem celé lidské problematiky, která je vždy opírána o hmatatelné a logické skutečnosti, které my lidé moc dobře náme, ale nepřikláníme jim skoro žádnou váhu, nebo je nejsme schopni logicky propojit se systémem: výchovy dětí, zaměstnání, partnerských vztahů a smyslu života celkově.

Dnešní lidé nejsou závislí na vodě a potravinách, ale jsou závislí na penězích. Vše prohlubují obrovskou nedůvěrou vůči ostatním, protože se nechávají motivovat strachem. Ale není to vše spíše výsledek nastaveného demokratického režimu?

Chcete zjistit o knize více?