Placená profi sekce EveryOne

Proč přejít do placené profi sekce EveryOne?

Představte si investora, který chce investovat nemalou částku do podnikatelských, nebo investičních záměrů. Má na výběr ze dvou rozdílných možností.

První možností je Inzerce Zdarma, kde investor ví, že podnikatelský, nebo investiční záměr je postaven a prezentován velmi dobře, ale jeho osobní prověřování bude časově i finančně nákladné. Bude muset kontrolovat kompletně ekonomiku projektu, realizace-schopnost projektu, a spoustu jiného včetně existence dokumentů, povolení apod., kde vy osobně budete muset obhájit vlastní záměr. Jenže veškeré vaše nastavení je potřebné a důležité. Tím se můžete dostat do stavu neobjektivního přístupu, kde upřednostňujete nedůležité prvky, které investora mohou odradit. Dále nevíte o investorovi vůbec nic. Může se jednat o osobu, která má s vašim záměrem nekalé úmysli, což netvrdíme, že tomu tak bude, ale i tato možnost se nevylučuje.

Druhou možností je placená Profi sekce, která je smluvně spjatá s naší společností. Tím investor automaticky ví, že je projekt zkontrolován a ověřen, kde si již podle námi dodaných vstupů ověřuje nastavené hodnoty. Každý investor zjistí, že naše nastavení a hodnoty jsou správné a zaměří se na ekonomickou část, kterou již neřeší kontrolou vstupů a výstupů, ale ekonomickou návratností a riziky. Z pozice profesionálů jsme velmi objektivní, kde argumentujeme pouze takovými prvky, které investora neodradí. (Veškerá negativa jsme s vámi odbourali a upravili v přípravné fázy). Každý investor je prověřován a každý investor podepisuje dokument o neobcházení apod. Tím vytváříme prevenci pro případné nekalé úmysly ze strany investora.

Zvažte sami, co je pro vás prioritou. Zda realizace projektu a partnerství s námi, nebo nejistota pevně spjatá s vaší samostatností. Přečtěte si naše obchodní podmínky pro partnery EveryOne.

Formulář na přestup do profi sekce

Zvýrazněná pole jsou povinná