Podílový fond Gema

ID inzerce: IF 00-000-001

Co byste měli vědět?

Podílový fond Gema, je nově vznikající fond, který bude s největší pravděpodobností pod správou společnosti: AMISTA investiční společnost, a.s. Fond zřizují 2 zakladatelé, kteří od počátku spolupracují s Anglickou společností Gema Trading Limited (2009). Samotná jména obou zakladatelů jsou velice zvučná, odrážející několikaleté zkušenosti v dané oblasti.

Dle našeho názoru se jedná o velice zajímavou investiční příležitost, která nabízí prvním investujícím subjektům garanci ve výši 15% ročního zhodnocení a která bude zachována po celou dobu existence podílových fondů. Strategie a proces každodenního zhodnocení jsou více než uspokojivé pro každého investora. Dokonce již dnes víme, že se budou jednotlivé investice připojišťovat, což ještě více zmírňuje i tak malé riziko. Minimální částka k investici byla stanovena na 1 milión korun.

A protože se jedná o start-up projekt, který již běží v plném proudu a nejedná se o pouhou vizi na papíru, tak vám poskytujeme oficiální texty společnosti, které naleznete pod jednotlivými ikonami níže. 


Rychlý přehled

Datum vložení inzerce: 21. 3. 2017

Druh produktu: Podílový fond

Založení podílového fondu: 2017

Zakladatelé podílového fondu: 2

Aktuální stav investorů: 3

Minimální částka k investici CZK: 1.000.000,- Kč

Garantované výnosy: Ano

Roční výnos před založením p. fondů: 15%

Zpětný odkup: 1 měsíc

ID inzerce: IF 00-000-001

Správce podílového fondu: Není ustanoveno

Základní investiční kapitál fondu: 1.250.000,00,- €

Vlastní kapitál: 150.000,00,- €

Externí kapitál: 250.000,00 €

Minimální částka k investici EUR: 38.500,00,- €

Minimální doba investice: 3 roky

Roční výnos po založení p. fondů: 8%

Rizikovost investice: (A) Minimální

On-line projevení zájmu

Získejte nezávazně podrobnější informace k tomuto investičnímu záměru. Rádi byste osobní schůzku přímo s vlastníky produktu? Není nic rychlejšího než vyplnění našeho dotazníku.

Nenalezli jste, co jste hledali? Mějte přehled... Zajistěte si Vámi zvolený odběr novinek

Buďte mezi prvními, kdo na e-mail obdrží nové, Vámi zvolené investiční příležitosti, bez jakýchkoli závazků. Stačí si jen vybrat, zaškrtnout a odeslat.