Zubní ordinace

ID inzerce: LF 00-000-069

Co byste měli vědět?

Dispozici je 3x kompletní zubní ordinace včetně recepce a čekárny. Zubní ordinace jsou použité a provozuschopné, bez jakýchkoli investic. Počítače, nástroje a zásuvné moduly, vše je v zachovalém stavu. Nemáme kompletní informace o stáří technologií, avšak rezervace je nezávislá a každý zájemce při poskytnutí zájmového dopisu (LOI) obdrží veškeré informace. Vše je uskladněno ve skladě v Německu a zboží je možné odebrat od poloviny září 2016. Vhodné pro začínající lékařskou praxi.

U tohoto zařízení je garance dostupnosti 5 kalendářních dnů, ode dne zveřejnění nabídky na našich webových stránkách. Po uplynulé době je zapotřebí ověřit dostupnost zařízení.

Rychlý přehled

Datum vložení inzerce: 15. 9. 2016

ID inzerce: LF 00-000-069

Popis zařízení: Zubní ordinace

Počet potenciálních zájemců: 0

Výrobce zařízení: Neuvedeno

Modelová řada: Neuvedeno

Rok výroby: Neuvedeno

Země původu: Neuvedeno

Zadávající: Neuvedeno

Dokumentace k produktu: Ano

Fotodokumentace: Ano

Počet zařízení: Neuvedeno

Minimální množství prodeje: Vše

(Průměrná) / cena za 1 kus/pár: - - -

Cena produktu: 17.000,00€ + 5% provize EveryOne (850,00€)

Podmínky prodeje: Pouze vážní zájemci s LOI

Platba při závazné objednávce

Země odběru: Německo

Doporučení EveryOne: Doporučujeme při nákupu si zajistit garanci na funkčnost systémů minimálně 100 hodin, což vychází na minimálně 2/3 návratnost investice při běžném lékařském zákroku.

Typ EveryOne: Pro začínající praxi tří spolužáků a skutečnosti nedostatku stomatologů v ČR se jedná o ideální investiční příležitost. Podle našeho průzkumu banka poskytne úvěr ve výši 90%. Pro banku je stomatologie bonitní záměr takřka bez rizika.

Online rezervace produktu

Zarezervujte si nezávazně tento produkt a získejte podrobnější informace. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem, případně telefonicky

Nenalezli jste, co jste hledali? Mějte přehled... Zajistěte si Vámi zvolený odběr novinek

Buďte mezi prvními, kdo na e-mail obdrží nové, Vámi zvolené investiční příležitosti, bez jakýchkoli závazků. Stačí si jen vybrat, zaškrtnout a odeslat.